درباره ما

درباره موسسه آموزشی مدیران تجارت

مرکز آموزشی و کارآفرینی مدیران تجارت در سال 1395 با هدف آموزش تخصصی و ارتقاء سطح مهارت فراگیران با محوریت آموزش و مشاوره در جهت تحقق اهداف نوآوری، توسعه و شکوفایی بلند مدت ملی تاسیس شد. هدف این مرکز، تاسیس یک موسسه آموزشی تخصصی و کاربردی در زمینه کسب و کار و یک اکوسیستم کارآفرینی است تا افراد به کمک تمام عوامل تولید و رشد موجود در این فضا، به اهدافکاری خود دست یابند. این مجموعه با تمرکز بر نیاز سازمان ها، مهارت های کاربردی و پروژه های سنجش اثربخشی، می کوشد در جهت ارتقاء کیفیت آموزش و کمک به اقتصاد کسب و کارها در سطح کشور، گام بردارد تا افراد بتوانند با ورود به این مرکز آموزشی، اولین قدم را در راهی مشخص و برنامه ریزی شده با هدف اشتغال موثر، بردارند .

دورهمی مدیران تجارت

موسسه آموزشی مدیران تجارت چه ارزش هایی به فراگیران خود ارائه می کند؟

graduation hat 02

دوره های آموزشی کاربردی

هر یک از دوره های موسسه آموزشی مدیران تجارت بر اساس نیاز روز فراگیران و علاقمندان به یادگیری، برنامه ریزا و اجرا می گردد .

certificate

اعطای مدرک بین المللی

تمامی فراگیران پس از پایان و کسب امتیاز لازم دوره، از موسسه آموزشی مدیران تجارت مدرک بین المللی معتبر دریافت می نمایند .

chart

فضای مناسب آموزشی

ما در موسسه آموزشی مدیران تجارت، تجهیزات آموزشی و فضایی مناسب برای فراگیری هرچه بهتر مطالب آموزشی، فراهم کرده ایم .

داستان موسسه آموزشی مدیران تجارت

موسسه آموزشی مدیران تجارت در سال 1395 با هدف ایجاد یک مرکز آموزش تخصصی و کاربردی در زمینه کسب و کار و یک اکوسیستم کارآفرینی، تاسیس شد.